hotovostní platby na terminálech Sazka,
EUROPAY a přepážkách ČP pro Vaše nákupy

téměř 8000 platebních míst - terminálů Sazky, EUROPAY a přepážek ČP, dostupných i 24/7

Navigace: SuperCASH » Pro zákazníky

Představujeme superCASH!

Rádi byste nakupovali na internetu, ale máte obavy o zneužití Vašich citlivých informací, údajů nebo dokonce čísel kreditních a debetních karet? Máme pro Vás řešení!

superCASH® je jedinečný způsob, jak platit za objednané zboží, služby nebo jen dobíjet Vaše virtuální účty bezpečně, diskrétně a pohotově.

Platíte v hotovosti

Většina dnes dostupných platebních metod je čistě elektronických a Vaše peníze máte na různých virtuálních účtech mnohdy bez větší kontroly, co se s nimi děje. Placení kartou na internetu je zase velmi nebezpečné - i přes stále se zdokonalující zabezpečení existuje nemalá šance na odposlechnutí čísla a bezpečnostního kódu Vaší karty a tím i neomezený přístup potenciálních útočníků k Vašim penězům.

superCASH® je jiný. I když zprostředkovává placení za zboží a služby, sjednané převážně na internetu, platíte za ně však v hotovosti na hotovostních pokladnách.

V hotovosti, tedy zcela anonymně a diskrétně. superCASH® nikde neshromažďuje žádné Vaše údaje, žádná čísla bankovních účtů nebo karet. Nemusíte se obávat ani v případě reklamace, na každou Vaši platbu prostřednictvím superCASH® Vám pokladna vystaví pokladní doklad.

Bezpečnost

Vaše bezpečnost spočívá v úhradách Vašich objednávek v hotovosti. Tím ale celá transakce nekončí - zbývá ještě Vámi zaplacené peníze dostat až k obchodníkovi, kterému jste zaplatili. To je naše práce a o tom, že ji nebereme na lehkou váhu, svědčí mnohaleté zkušenosti i nejmodernější systémy, používané k odbavení každé transakce.

Přesvědčit se o tom můžete už když u nás transakci zakládáte - jakmile jste přesměrováni na naše rozhraní, všechna jsou chráněna nejmodernějšími firewally a vždy platnými certifikáty.

Jsme rychlejší

Neméně důležitou výhodou superCASH® je rychlost, se kterou se Vaše úhrada dostane tam, kam má. Představte si situaci:

Je pátek podvečer a Vy se rozhodnete, že v pondělí potřebujete jízdenku nebo letenku na Vaši cestu za poznáním. Stejně tak můžete potřebovat okamžitě zaplatit internet, telefon nebo nakoupit nové programy na satelitu.

Platit kartou nechcete nebo nemůžete, elektronické peněženky ve Vás nevzbuzují důvěru a bankovní převod je pomalý - obchodník by měl peníze nejdříve v úterý. superCASH® je ideální volbou! U obchodníka (satelitní poskytovatel, poskytovatel internetu, telefonní operátor nebo cestovní agentura) objednáte požadovanou službu, zvolíte  superCASH® pro zaplacení, vytisknete si informace o platbě a dostavíte se k nejbližšímu terminálu, kde objednávku uhradíte. Ještě, než se stihnete vrátit domů máte zaplaceno.

Informaci o Vaší platbě zasíláme obchodníkovi do 10 minut!

Dostupnost

superCASH® by nebyl tak úspěšný, kdybychom neměli nejširší síť platebních terminálů v celé České republice!

Platit prostřednictvím superCASH® můžete na každém terminálu společnosti SAZKA a.s., jejichž terminály naleznete na většině benzinových stanic, v každé trafice, v obchodech i nákupních centrech, na všech přepážkách společnosti Česká pošta, s.p. a na samoobslužných terminálech společnosti EUROPAY, s.r.o.

Tato partnerství Vám nabízejí možnost platit na téměř 8.000 místech v ČR, místy dostupných 24 hodin denně. Hotovostní platby nebyly nikdy dostupnější.

Zde nakoupíte

Internet Expert s.r.o. Savvy, s.r.o. CoMoGa s.r.o. MUSICER.NET EXO HOSTING Twisto Payments a.s. NET service solution, s.r.o.
Carhifi-Profi.cz Cebia, spol. s r.o. Kandox s.r.o. BTSmobil.cz DODOMU, s.r.o. Mundio Distribution Czech Republic s.r.o. PINKEJ s.r.o.
Annaba Consulting Corp. DH Telecom a.s. miniTEL s.r.o. ELREKO Praha s.r.o. Golden Voyage s.r.o. MODRÝ ANDĚL s.r.o. Rabator s.r.o.
ZVONOK.CZ FUTURE-NET FORTECH, spol. s r.o. Trading & Consulting s.r.o. Tajemno.com Axfone s.r.o. NetShare, s.r.o.
Telefonuji s.r.o. AUKCE-AUCTION s.r.o. NCP spol. s r.o. STUDENT AGENCY, k.s. M77 Group S.A. proWiFi.cz MAFRA, a.s.
Top-Pojištění.cz s.r.o. Česká pojišťovací společnost, s.r.o. PS MEDIA s.r.o. WIA spol. s r.o. COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o. STUDENT AGENCY, s.r.o. www.scio.cz, s.r.o.
Macronet cz a.s. TURPIL.CZ PALMAFONE, a.s. ha-vel internet s.r.o. BVV FAIR TRAVEL s.r.o. blueboard.cz
SAZKA sázková kancelář, a.s. Česká pošta, s.p. EUROPay s.r.o.
Copyright © 2009 SuperCASH | infolinka: 840 111 131