hotovostní platby na terminálech Sazka,
EUROPAY a přepážkách ČP pro Vaše nákupy

téměř 8000 platebních míst - terminálů Sazky, EUROPAY a přepážek ČP, dostupných i 24/7

Elektronické peněženky, platební brány

 

GOPAY s.r.o.

GOPAY s.r.o.

Dobíjení elektronické peněženky/ SuperCASH je součástí platbního sytému GoPay.cz

http://www.gopay.cz

ThePay,cz, s.r.o.

ThePay,cz, s.r.o.

ThePay je bezpečná platební brána, která technicky zajišťuje provedení plateb přes různé platební systémy, včetně superCASH.

http://www.thepay.cz

Twisto Payments a.s.

Twisto Payments a.s.

Twisto je inovativní platební metoda ve stylu "Objednejte ihned. Rozbalte doma. Zaplaťte do 14dnů", která se již osvědčila v zahraničí a Twisto ji jako první uvádí na Český trh. Twisto platí za zásilku zákazníka e-shopu ihned. Zákazník následně platí na účet Twisto do 14 dnů od doručení zboží - poté co měl možnost si zboží řádně vyzkoušet a je s ním spokojen. Nakoupování s Twisto je o 100% bezpečnější.

http://www.twisto.cz

Zde nakoupíte

Golden Voyage s.r.o. ha-vel internet s.r.o. PS MEDIA s.r.o. NET service solution, s.r.o. Internet Expert s.r.o. WIA spol. s r.o. Top-Pojištění.cz s.r.o.
proWiFi.cz BTSmobil.cz MUSICER.NET Cebia, spol. s r.o. FORTECH, spol. s r.o. PALMAFONE, a.s. Trading & Consulting s.r.o.
M77 Group S.A. MODRÝ ANDĚL s.r.o. STUDENT AGENCY, s.r.o. ZVONOK.CZ www.scio.cz, s.r.o. EXO HOSTING Česká pojišťovací společnost, s.r.o.
miniTEL s.r.o. Telefonuji s.r.o. Annaba Consulting Corp. Rabator s.r.o. Mundio Distribution Czech Republic s.r.o. DH Telecom a.s. BVV FAIR TRAVEL s.r.o.
NetShare, s.r.o. Twisto Payments a.s. Axfone s.r.o. PINKEJ s.r.o. Macronet cz a.s. Savvy, s.r.o. TURPIL.CZ
STUDENT AGENCY, k.s. FUTURE-NET Tajemno.com CoMoGa s.r.o. COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o. DODOMU, s.r.o. AUKCE-AUCTION s.r.o.
blueboard.cz NCP spol. s r.o. Carhifi-Profi.cz ELREKO Praha s.r.o. Kandox s.r.o. MAFRA, a.s.
SAZKA sázková kancelář, a.s. Česká pošta, s.p. EUROPay s.r.o.
Copyright © 2009 SuperCASH | infolinka: 840 111 131