hotovostní platby na terminálech Sazka,
EUROPAY a přepážkách ČP pro Vaše nákupy

téměř 8000 platebních míst - terminálů Sazky, EUROPAY a přepážek ČP, dostupných i 24/7

Elektronické peněženky, platební brány

 

GOPAY s.r.o.

GOPAY s.r.o.

Dobíjení elektronické peněženky/ SuperCASH je součástí platbního sytému GoPay.cz

http://www.gopay.cz

ThePay,cz, s.r.o.

ThePay,cz, s.r.o.

ThePay je bezpečná platební brána, která technicky zajišťuje provedení plateb přes různé platební systémy, včetně superCASH.

http://www.thepay.cz

Twisto Payments a.s.

Twisto Payments a.s.

Twisto je inovativní platební metoda ve stylu "Objednejte ihned. Rozbalte doma. Zaplaťte do 14dnů", která se již osvědčila v zahraničí a Twisto ji jako první uvádí na Český trh. Twisto platí za zásilku zákazníka e-shopu ihned. Zákazník následně platí na účet Twisto do 14 dnů od doručení zboží - poté co měl možnost si zboží řádně vyzkoušet a je s ním spokojen. Nakoupování s Twisto je o 100% bezpečnější.

http://www.twisto.cz

Zde nakoupíte

EXO HOSTING Axfone s.r.o. STUDENT AGENCY, k.s. BTSmobil.cz NET service solution, s.r.o. DH Telecom a.s. Carhifi-Profi.cz
WIA spol. s r.o. Golden Voyage s.r.o. Cebia, spol. s r.o. Tajemno.com Twisto Payments a.s. FORTECH, spol. s r.o. ZVONOK.CZ
Internet Expert s.r.o. Annaba Consulting Corp. blueboard.cz MODRÝ ANDĚL s.r.o. ha-vel internet s.r.o. Rabator s.r.o. PS MEDIA s.r.o.
DODOMU, s.r.o. miniTEL s.r.o. Top-Pojištění.cz s.r.o. PINKEJ s.r.o. M77 Group S.A. Macronet cz a.s. BVV FAIR TRAVEL s.r.o.
STUDENT AGENCY, s.r.o. Mundio Distribution Czech Republic s.r.o. Telefonuji s.r.o. NCP spol. s r.o. MAFRA, a.s. www.scio.cz, s.r.o. TURPIL.CZ
NetShare, s.r.o. proWiFi.cz CoMoGa s.r.o. Trading & Consulting s.r.o. AUKCE-AUCTION s.r.o. MUSICER.NET PALMAFONE, a.s.
FUTURE-NET Kandox s.r.o. Savvy, s.r.o. COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o. ELREKO Praha s.r.o. Česká pojišťovací společnost, s.r.o.
SAZKA sázková kancelář, a.s. Česká pošta, s.p. EUROPay s.r.o.
Copyright © 2009 SuperCASH | infolinka: 840 111 131