hotovostní platby na terminálech Sazka,
EUROPAY a přepážkách ČP pro Vaše nákupy

téměř 8000 platebních míst - terminálů Sazky, EUROPAY a přepážek ČP, dostupných i 24/7

 

Vážení zákazníci

 

Níže Vám nabízíme formulář, pomocí kterého můžete zasílat problémy, se kterými jste se setkali při placení pomocí superCASH. Tyto informace jsou pro nás důležité a okamžitě je předáváme patřičným pracovníkům, kteří v nejbližší době sjednají nápravu.

Prosíme Vás o úplné a podrobné vyplnění formuláře tak, abychom mohli problém efektivně eskalovat. Zároveň Vás žádáme, abyste níže uvedený formulář nepoužívali jako reklamační kanál, pokud si přejete uplatnit reklamaci na uskutečněnou, resp. neprovedenou, ale uhrazenou transakci, učiňte tak pomocí e-mailu na adresu obchod@manum.cz.

Identifikace klienta

Abychom Vás mohli kontaktovat, je důležité vyplnění všech povinných hodnot. Jen tak Vám zaručíme, že se Vaším případem budeme zabývat co nejdříve. Takto poskytnuté údaje slouží pouze pro naše účely - nikde je nezveřejňujeme ani nikam dále nepostupujeme.
 

 

Nápověda

 

 

Nápověda
Popis problému/stížnosti

Níže prosím vyplňte, o jaký platební kanál se jedná a pokud možno co nejpřesnější popis problému či stížnosti. Jen tak je možné sjednat skutečně platnou nápravu.

Vyberte jednu z možností

Vepište datum, kdy k události došlo

Snažte se podrobně popsat událost, k níž došlo a všechny provedené kroky

Nápověda

Pokud je k popisu události vhodné či nezbytné přiložit nějaký soubor (např. naskenované potvrzení o zaplacení), vložte jej zde

Nápověda

Zde nakoupíte

NET service solution, s.r.o. www.scio.cz, s.r.o. Rabator s.r.o. Carhifi-Profi.cz PALMAFONE, a.s. NCP spol. s r.o. FUTURE-NET
blueboard.cz Twisto Payments a.s. Mundio Distribution Czech Republic s.r.o. Axfone s.r.o. COMPUTER MCL Brno, spol. s r.o. ZVONOK.CZ PS MEDIA s.r.o.
MODRÝ ANDĚL s.r.o. CoMoGa s.r.o. AUKCE-AUCTION s.r.o. EXO HOSTING STUDENT AGENCY, k.s. Savvy, s.r.o. MAFRA, a.s.
Macronet cz a.s. DH Telecom a.s. Kandox s.r.o. Trading & Consulting s.r.o. M77 Group S.A. Tajemno.com MUSICER.NET
FORTECH, spol. s r.o. BTSmobil.cz miniTEL s.r.o. BVV FAIR TRAVEL s.r.o. TURPIL.CZ PINKEJ s.r.o. DODOMU, s.r.o.
ha-vel internet s.r.o. proWiFi.cz WIA spol. s r.o. Golden Voyage s.r.o. STUDENT AGENCY, s.r.o. Top-Pojištění.cz s.r.o. Česká pojišťovací společnost, s.r.o.
ELREKO Praha s.r.o. Annaba Consulting Corp. Telefonuji s.r.o. NetShare, s.r.o. Cebia, spol. s r.o. Internet Expert s.r.o.
SAZKA sázková kancelář, a.s. Česká pošta, s.p. EUROPay s.r.o.
Copyright © 2009 SuperCASH | infolinka: 840 111 131